Connect Youth Brno

Jsi tu nový?

Colorful Question Mark Vector Set

Ahoj! Jsme moc rádi, že jsi zavítal na naše stránky. Možná se tudy jen proklikáváš, možná hledáš něco víc.

Pokud pro tebe platí první možnost, můžeš se podívat na to KDO JSME, CO DĚLÁME nebo si poslechnout naše KÁZÁNÍ.

Pokud pro tebe platí druhá možnost, našli jsme dvě webové stránky, které by ti mohly pomoct.

Ta první se týká hlavně otázek. Otázek, které si kladou lidé ve spojitosti s křesťanstvím, potažmo s Bohem. S odpověďmi se velké většině můžeme shodnout a tenhle web bychom ti rádi doporučili. Je opravdu obsáhlý, hledání můžeš začít klidně hned.

  • Web Proč křesťanství v češtině TADY.

laser swords

Druhá stránka je více „vizuální“. Najdeš zde příběhy, videa, svědectví ze života a dokonce můžeš začít i bezplatný online kurz, kde se můžeš dozvědet víc o víře. Stránky jsou aktuální a obsah srozumitelný a jasný. Doporučujeme!

  • Web hledamBoha.cz TADY.

A pokud hledáš a chceš hledat ještě víc než jen na webu a bude se ti chtít, tak třeba můžeš přijít na Connect:) Moc rádi tě uvidíme. Na našich setkáních zajišťujeme i překlad do angličtiny. Kde se scházíme najdeš v sekci KONTAKTY.

 

Představení connectu

 

Jsme skupina mladých lidí, kteří přišli na to, že život s Bohem je neskutečně vzrušující a opravdu stojí za to. Věříme, že Bible je naprosto aktuální pro mladé lidi i dnes. Nikomu neříkáme, v co má věřit, ani co si má myslet, ale chceme dát příležitost všem, kdo hledají směr a smysl pro svůj život. Dokonalou církev nejde najít. Jde najít jen rodinu a domov a přesně to je naším cílem.