Connect Youth Brno

Connect groups

1Domácí skupinky Connectu probíhají každý týden (kromě posledního týdne v měsíci, kdy se setkávají pouze vedoucí) a vede je většinou dvojice vedoucích. Cílem je budovat hlubší vztahy mezi námi i hlubší vztah s Bohem. Na skupinkách je čas na to, na co při pondělních setkáních čas není - tedy na více kvalitního času spolu na chvály, na modlitby, nebo na delší čas při probírání pondělního slova.

CO SE NA SKUPINKÁCH DĚJE?
Program skupinek je do velké míry závislý na zaměření skupinky. Od letošního roku jsme se rozhodli trošku změnit koncept skupinek a začali jsme dělat skupinky s konkrétním zaměřením (modlitby, chvály, studium bible a praktická pomoc). Toto samozřejmě neznamená, že na dané skupince není čas se sdílet a být spolu jen tak, ale každá skupinka klade důraz na jednu konkrétní aktivitu. 

PRO KOHO JSOU SKUPINKY URČENY?
Connect groups jsou primárně určeny pro ty, kteří na Connect pravidelně chodí, tedy pro studenty ve věku od šestnácti do šestadvaceti let. Pro starší zájemce v našem sboru existují sborové skupinky.

KDO VEDE JAKOU SKUPINKU?
Connectoví vedoucí vedou skupinky většinou ve dvojicích. O jednotlivých skupinkách se můžete informovat každé pondělí přímo na Connectu.

 

Představení connectu

 

Jsme skupina mladých lidí, kteří přišli na to, že život s Bohem je neskutečně vzrušující a opravdu stojí za to. Věříme, že Bible je naprosto aktuální pro mladé lidi i dnes. Nikomu neříkáme, v co má věřit, ani co si má myslet, ale chceme dát příležitost všem, kdo hledají směr a smysl pro svůj život. Dokonalou církev nejde najít. Jde najít jen rodinu a domov a přesně to je naším cílem.