Connect Youth Brno

Kdo je kdo

leaders

 zoli

ZOLTÁN ÉDES
Hlavní vedoucí

NĚCO O MNĚ: Ano jmenuji se Zoltán a ano, není to české, ale maďarské jméno. Jsem strašně moc vděčný Bohu za velkou rodinu (za 6 sourozenců a supr rodiče) ve které jsem mohl vyrůst a poznat Boha. Taky jsem vděčný za Connect, za místo kde daleko od domova jsem našel ještě skvělé sourozence a kde můžu růst a sloužit Bohu dál. V Brně studuji fyzikální inženýrství.

CO MÁM NA CONNECTU NA STAROSTI: Mám to na starosti celé :)

CO DĚLÁM NA CONNECTU NEJRADĚJI: Chvály, modlit se za lidi
 
OBLÍBENÝ VERŠ Z BIBLE: Jan 3/8 - Vítr vane, kam chce, a slyšíš jeho zvuk, ale nevíš, odkud přichází a kam jde. Tak je to s každým, kdo se narodil z Ducha.

CO RÁD DĚLÁM: Rád zpívám, sportuju a baví mě i práce na zahradě


anna

ANIČKA ÉDES

NĚCO O MNĚ: Mám ráda Connect a lidi v něm, focení, svého manžela Zoltána a taky marmite (takovou černou pomazánku).

CO MÁM NA CONNECTU NA STAROSTI: Vedení skupinek a péči o lidi

CO DĚLÁM NA CONNECTU NEJRADĚJI: Povídám si s lidmi
 
OBLÍBENÝ VERŠ Z BIBLE: Matouš 6/33 - Hledejte však nejprve Boží království a jeho spravedlnost, a to všechno vám bude přidáno.

CO RÁDA DĚLÁM: Chodím na procházky

 


TÝM VEDOUCÍCH: Zuzana Fusková, Petra Herníková, Terka Chybová, Eliška Opálková, Majda Šimková, Diana Trubirohová, Vojta Brůža, Tomáš Mikuš, Lucie Mikušová, Nelly Musilová, Pavel Popovský, Pavel Pospíšil, Christine Pospíšilová, Ondřej Pernica

 

Představení connectu

 

Jsme skupina mladých lidí, kteří přišli na to, že život s Bohem je neskutečně vzrušující a opravdu stojí za to. Věříme, že Bible je naprosto aktuální pro mladé lidi i dnes. Nikomu neříkáme, v co má věřit, ani co si má myslet, ale chceme dát příležitost všem, kdo hledají směr a smysl pro svůj život. Dokonalou církev nejde najít. Jde najít jen rodinu a domov a přesně to je naším cílem.