Connect Youth Brno

Kdo jsme

kto sme

Jak píšeme na úvodní stránce, jsme skupina mladých lidí, kteří přišli na to, že život s Bohem je neskutečně vzrušující a opravdu stojí za to. Věříme, že Bible je naprosto aktuální pro mladé lidi i dnes. Nikomu neříkáme, v co má věřit, ani co si má myslet, ale chceme dát příležitost všem, kdo hledají směr a smysl pro svůj život. Dokonalou církev nejde najít. Jde najít jen rodinudomov a přesně to je naším cílem. Jsme součástí sboru Apoštolské církve v Brně.

NAŠE HODNOTY

Naše hodnoty nás definují. Jsou to hodnoty, kterých si velmi ceníme. Neustále přemýšlíme o tom, jak je prakticky naplňovat a předávat všem, kteří na Connect přijdou. Učíme se, jak být místem, kde tyto věci budou standardem.

hodnoty

 • Otevřenost
  Vytváříme příjemné prostředí, do kterého může přijít kdokoli. Jsme otevření různým lidem i názorům, jeden na druhého, na Boha, otevření se učit, měnit se a růst.
 • Přátelství
  Dobré vztahy mezi námi si ceníme více než programy a efektivitu. Vytváříme přátelské prostředí, kde je snadné budovat opravdové vztahy. Vytváříme rodinu a domov.
 • Srozumitelnost
  Každá naše aktivita má svůj smysl a účel. Ve všem, co děláme, chceme být naprosto relevantní i pro ty, kteří se o Boha nebo víru doteď nezajímali. Mluvíme o Bohu i Bibli jasným a srozumitelným způsobem.
 • Kreativita
  Věříme, že Bůh dal člověku rozmanité dary a schopnosti proto, abychom je pro Něj používali. Nebojíme se dělat zavedené věci novým a tvořivým způsobem.
 • Osobní růst
  Vše, co na Connectu předáváme, povzbuzuje a vede k růstu jak ve vztahu k Bohu a ve víře, tak i v osobní zralosti a zodpovědnosti.

NAŠE POSLÁNÍ

kdo jsme

Chceme přinášet Ježíše takového, jaký je, do životů mladých lidí v našem městě. Chceme vést mladé lidi k tomu, aby se jejich život vyznačoval láskou, nadějí, štědrostí a osobní zodpovědností.

 

Představení connectu

 

Jsme skupina mladých lidí, kteří přišli na to, že život s Bohem je neskutečně vzrušující a opravdu stojí za to. Věříme, že Bible je naprosto aktuální pro mladé lidi i dnes. Nikomu neříkáme, v co má věřit, ani co si má myslet, ale chceme dát příležitost všem, kdo hledají směr a smysl pro svůj život. Dokonalou církev nejde najít. Jde najít jen rodinu a domov a přesně to je naším cílem.