Connect Youth Brno

Vánočňák

Vánočnák 2017 - OVERCOME

Základní informace:

Datum: 28.12.2017 - 1.1.2018

Místo: Jeníkov u Hlinska

Host: Erik Matej (SK)

Cena výjezdu: při přihlášení do 15.12. 2017 je cena za celý pobyt 1200 Kč (nebo 350 Kč za jednotlivé dny) a při přihlášení později je cena 1500 Kč za celý pobyt (nebo 350 Kč za jednotlivé dny).

Program: čeká nás další pohodový výjezd, kde můžeme strávit čas spolu a kde můžeme být proměněni v Boží přítomnosti. Můžete se těšit na spoustu her a zábavy, na silvestrovské párty a také na společné chvály, na slovo a na povzbuzení od našeho hosta, kterým bude Erik Matej.

Téma: Každý z nás máme před sebou překážky a obtížné situace, které se nám občas zdají težce překonatelné. Jsou to jako vysoké hory před námi, které víme že musíme zdolat, ale často nevíme jak. Téma našeho výjezdu je právě to, že skrze největší vítězství co za nás Ježíš už vybojoval můžeme s Bohem překonat všechno čemu v životě čelíme.

Začátek akce: 28.12.2017 ve 17:00

Konec akce: 1.1.2018 v 10:00 

Pro další otázky prosím pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


---REGISTRACE---

fb vanocnak1 

 

Představení connectu

 

Jsme skupina mladých lidí, kteří přišli na to, že život s Bohem je neskutečně vzrušující a opravdu stojí za to. Věříme, že Bible je naprosto aktuální pro mladé lidi i dnes. Nikomu neříkáme, v co má věřit, ani co si má myslet, ale chceme dát příležitost všem, kdo hledají směr a smysl pro svůj život. Dokonalou církev nejde najít. Jde najít jen rodinu a domov a přesně to je naším cílem.